Grad to jest jednym z najgorszych wrogów naszego auta, który może uszkodzić w znacznym stopniu jego wygląd. Zjawisko to potrafi pozostawić ślady wgnieceń wielkości piłek golfowych. Zastanawiamy się, co z tym dalej zrobić? Szczególnie jeśli nasz pojazd jest sprawny i nie mamy w planach go na razie zmieniać.

Nie musisz wcale pozbywać się tego samochodu. Są sposoby, aby znów wyglądał jak wcześniej. Znajdziesz zapewne „specjalistów”, którzy zaoferują Ci wycięcie konkretnej części i wstawienie nowej, zaszpachlowanie wgnieceń i spolerowanie. Co jest oczywiście absurdem i wiąże się to z dość dużym kosztem naprawy.

Najlepiej udać się do profesjonalnej firmy Grupa Chmiel, która bezpłatnie wyceni usługę. W zależności od rodzaju zniszczeń dobierze najbardziej optymalne rozwiązanie, aby jak najmniej ingerować w fabryczną warstwę, poprzez szpachlowanie.

Stosują oni technologię PDR bądź „Push to paint”. Wszystko zależy jak bardzo uszkodzone zostało auto po gradobiciu. Gwarantują one naprawę, bez ingerencji w powłokę. Istotne jest też to, że auto nie straci na wartości. Nietknięta pozostanie fabryczna warstwa samochodu. Szczególnie ważne jest to dla sprzedawców samochodu. Potencjalni klienci sprawdzają grubość warstwy samochodowej specjalnym miernikiem. Pokazuje on również ilość położonej szpachli, czyli ingerencję w powłokę.

Write a comment:

*

Your email address will not be published.

© 2016 by Grupa Chmiel S.C. - All rights reserved.

Website Project by   LarsForseth.com
Grupa Chmiel Wrocław - Lakiernia i Blacharnia